Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple prináša letnú atmosféru

IQOS ILUMA Neon Purple

Skutočne originálny dizajn novej limitky získal aj prestížnu dizajnérsku cenu Red Dot. Dospelí užívatelia bezdymových alternatív si môžu užiť energiu a farby leta aj vďaka tomuto zariadeniu. IQOS ILUMA Neon Purple je už v predaji, k dispozícii však bude len obmedzený počet kusov.

Energia farieb leta je tu v podobe výnimočnej limitky bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA.

Tip pre vás: Pravidelne beháte a trápite sa s kondíciou? ZAČNITE VIAC ODDYCHOVAŤ

Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple je inšpirovaná energiou letných farieb, kde sa prelínajú neónovo-fialové odtiene s ružovými. Oslavuje komunitu dospelých fajčiarov, ktorí skončili s cigaretami a rozhodli sa prejsť na bezdymové alternatívy. Táto komunita má už na celom svete 20,8 milióna dospelých používateľov. Za štýlovú estetiku a farebnú odvážnosť získalo zariadenie prestížnu dizajnérsku cenu Red Dot.

Pozri aj: Zdravý životný štýl s mixérom na smoothie: Ako si udržať vitamíny na dosah ruky

IQOS ILUMA Neon Purple Matúš Tóth

Keď sa moderné technológie spoja s výnimočným dizajnom

IQOS ILUMA je bezdymové zariadenie, ktoré využíva technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie náplne iba nahrieva a produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivých látok než cigaretový dym. Aj keď nie je bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový, ide o lepšiu alternatívu pre dospelých fajčiarov než pokračovanie vo fajčení.

Cigarety sťažujú dýchanie, ale po šiestich mesiacoch úplného prechodu na IQOS môžete lepšie dýchať v porovnaní s pokračovaním vo fajčení, čo dokazuje šesťmesačná klinická štúdia vykonaná v USA s 984 dospelými fajčiarmi.

Neprehliadni: Prečo je vaňa taká blahodarná? Pretože regenerácia začína uvoľnením

Kedy si môže dospelý užívateľ zakúpiť limitku IQOS ILUMA Neon Purple?

Na Slovensku je táto limitovaná edícia v predaji od 10. júna 2024. K dispozícii je v troch variantoch – prémiový ILUMA PRIME, štandardný IQOS ILUMA a tiež zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE