Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA v celkovej hodnote 140 €

Detox – najpopulárnejšie slovo posledného obdobia. Nepochybujeme o tom, že ste už o detoxe počuli aj vy. A dokonca je možné, že ste si nejaký detox vyskúšali. Podstata detoxu spočíva v odstránení všetkých toxínov, ktoré nepriaznivo pôsobia nielen na naše zdravie a vnútorné orgány, ale aj na našu pokožku a jej vzhľad. Či už ste vyskúšali detoxikáciu organizmu prostredníctvom stravy alebo nápojov (detoxikačné čaje, detoxikačné potraviny,...), verte nám, urobili ste správny krok k vášmu zdraviu.

No počuli ste už o detoxikácii pleti? Bez ohľadu na to, ako sa o svoju pleť staráte, existujú dni, kedy je vaša pokožka nudná, bez života, so šedým nádychom a mnohými ďalšími nedokonalosťami. Obzvlášť po dovolenke, po konzumácii nezdravých jedál či po spánku v makeupe, teda po dňoch, kedy ste vašu pleť akosi zanedbávali.

Ak nejaká časť vášho tela nefunguje správne, od čreva (pod vplyvom nezdravých jedál) až po mozog (pod vplyvom stresu), môžu sa na vašej pleti upchávať póry, vytvárať akné a podobne. Avšak nielen to, ale aj všetky moderné technológie, ktoré využívame každý deň, znečistené životné prostredie a všadeprítomná technológia, dokážu negatívne vplývať na vzhľad pokožky. Detoxikácia pokožky v tomto prípade znamená, že sa budete venovať svojej pleti aspoň jeden deň v týždni, kedy ju zbavíte všetkých odumretých buniek, toxínov, nečistôt, ktoré zabraňujú jej regenerácii a revitalizácii.

Keď už sme načrtli tému smogu a elektro-smogu, tak by sme veľmi radi podotkli, že aj takýto oxidačný stres má negatívny vplyv na vzhľad pokožky. Takýto moderný životný štýl narúša rutinu nedostatočným spánkom. Práve preto sme si pre vás pripravili súťaž o inovované produkty Arkana z radu i-Tech Detox Therapy, ktoré vytvárajú ochranný štít proti účinkom moderných technológií a mestského životného štýlu.

Arkana ponúka komplexný program, zameraný na starostlivosť o pleť 24 hodín denne, 360 hodín mesačne, 365 dní v roku, v súlade s biologickými hodinami kože. Odpovedzte nám na jednoduchú otázku a ste v hre o 2 balíčky pleťovej kozmetiky Arkana.

  • 1. balíček obsahuje: dennú a nočnú starostlivosť 360 I-TECH DETOX pre dámy
  • 2. balíček obsahuje: dennú a nočnú starostlivosť 360 I-TECH DETOX pre pánov

 

Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA v celkovej hodnote 140 €

 

Správnu odpoveď nájdete tu: arkana.pl/sk/

 

Súťažíme od 23.10. do 6.11.2018

Súťaž už bola ukončená

Galéria -

5 komentárov
Vladimír Ťahún

Vladimír Ťahún

25.10.2018 07:09

Vyskúšame, uvidíme.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.10.2018 08:30

nevyskúšaš - nevieš, takže...

Vaše meno:

Adiana Lukáčová

Adiana Lukáčová

31.10.2018 08:51

V roku 2012.

Vaše meno:

Martin Bielik

Martin Bielik

06.11.2018 12:14

2012

Vaše meno:

Magdaléna Kotradyová

Magdaléna Kotradyová

13.11.2018 15:33

moze byt fajn

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE