TEST: SNOW FUNGUS MASK z pleťovej línie CANNABIS od Arkany

Používame pleťové krémy, pleťové séra, čistiace vody a mnoho ďalších produktov, ktoré prispievajú k vyriešeniu našich kožných problémov či k zlepšeniu štruktúry pleti. No je tu aj ďalší produkt, na ktorý ja osobne nedám vôbec dopustiť. Ide o pleťové masky, ktoré sú ľahko použiteľné, občas sú zábavné, no v prvom rade sú skvelé vďaka svojim účinkom.

Masky na tvár dokážu v priebehu niekoľkých minút dodať pleti potrebné živiny či prinavrátiť stratenú hydratáciu. Avšak, taká maska na tvár dokáže aj zmatniť pleť, zlepšiť jej elasticitu, stiahnuť rozšírené póry, zjemniť línie a pod. Pleťová maska je skvelým spôsobom, ako pleť rozmaznávať a navyše, môžete ju mať na tvári aj počas bežných domácich prác či počas relaxu.

Starostlivosť v podobe pleťovej masky by ste mali svojej pleti venovať aspoň raz týždenne. A to platí ako pre dámy, tak aj pre pánov. A keďže som dnes začala takýmto úvodom o pleťových maskách, už vám je určite jasné, že som mala možnosť otestovať pleťovú masku. Do rúk sa mi dostala pleťová maska od poľskej značky ARKANA – SNOW FUNGUS MASK.

Odporúčame: Prečo skúsiť naparovanie pleti? Výhody hovoria samy za seba!

látková pleťová maska

Zdroj: Shutterstock®

SNOW FUNGUS MASKA

Prírodná maska tvorená jedinečnou jedlou hubou Tremella fucirofmis má neobvyklé upokojujúce a hĺbkovo zvláčňujúce vlastnosti, vhodné pre suchú a podráždenú pokožku. Jej účinky sú posilnené vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej, vitamínmi C, E a peptidmi.

upokojujúca pleťová maska

Zdroj: Shutterstock®

Poľská kozmetika – aj vy ste si už možno v úvode povedali, že nič, čo pochádza z Poľska, nemôže byť dobré. Jedine tak tie ich tradičné karamelové cukríky s naťahovacou náplňou. No čo vám poviem, tiež som si to hovorila, kým som neotestovala túto pleťovú maska a kým som nevidela, aké úžasné účinky dosiahla kolegynka Alenka, po používaní pleťovej línie CNNABIS, ako aj tejto pleťovej masky. No poďme si celý test pekne rozobrať na drobné.

Pleťová maska vyrobená z huby – stačí ju vybrať z balenia, priložiť na tvár a nechať pôsobiť 20 – 30 minút. Samozrejme, v závislosti od vašich možností môžete masku nechať pôsobiť aj dlhšie. A veru, aj si ju necháte. Maska je tak napitá gélom, že ju dokonca môžete použiť aj 2-krát. Síce by sa to nemalo, ale je škoda vyhodiť také množstvo gélu, obsiahnutého v jednom balení, do koša. Pri druhom použití si môžete na pleť naniesť len samotný gél a nechať ho pôsobiť.

Neprehliadni: Kardiovaskulárny systém: Tušíš, čo má vlastne tento systém na práci?

hydratačná pleťová mask

Zdroj: Shutterstock®

Spočiatku maska na tvári príjemne chladí, no po chvíľke si to už človek ani neuvedomuje. Maska ako iná, no určite vás zaujímajú výsledky. Môžem vám povedať, že napriek tomu, že ide o poľskú kozmetiku, tak ma veľmi milo prekvapila a predbehla moje očakávania. Čakala som, že bude nanajvýš pokožku hydratovať, veď ako by už mohla len pôsobiť na aknóznu pleť, no v skutočnosti som si masku zamilovala. Už po prvom použití bola moja aknózna pleť pekne hydratovaná, no čo bolo fakt prekvapujúce, tak všetky zapálené miesta na mojej pleti boli upokojené. Žiadne začervenanie v okolí vyrážky, len pokožka príjemná na dotyk, krásne hydratovaná a doslova rozmaznaná.

Arkana pleťová maska

Zdroj: Shutterstock®

Keď už som spomenula aj kolegynku Alenku, tak vám môžem prezradiť, že týždeň s týmito maskami a pleťovou kozmetikou Arkana z línie CANNABIS jej pomohli zhydratovať pokožku, úplne jej odstránili začervenanie pleti a upokojili podráždenie spôsobené kozmetickým ošetrením pleti. Určite za nás obe vám túto kozmetiku môžem vrelo odporučiť.

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE