Pohodlné spodné prádlo pre dámy, ktoré si zamilujete

Ženy sa chcú cítiť sexy, no zároveň pohodlne vo svojom spodnom prádle, akoby to bola ich druhá koža. To sa však niekedy len ťažko dosiahne s dizajnovými kúskami, ktoré niekde na tele režú, nedržia na mieste, alebo nemajú na dotyk príjemný materiál. Zabudnite na takto nevhodne zvolené prádlo a siahnite po komforte. Máme riešenie.

Sexy športové modely

Každá žena si vo svojom živote, a to už od dospievania, prejde určitým procesom výberu dámskeho spodného prádla, u ktorého sa s vekom menia preferencie. S prvými kusmi podprseniek chcú mladé slečny čo najviac "dospelé" modely, no neuvedomujú si, že vo vývine nie je úplne vhodné nosenie pevných kostíc. Zrelšia žena neskôr pochopí, že sexy krajkované spodné prádlo nie je vždy synonymom pre komfortné prádlo.

Avšak, aby ste neupustili zo svojej požiadavky byť sexy, no v pohodlí zároveň, zvoliť môžete športové značky a ich spodné prádlo, ktoré si zamilujete už na prvý pohľad. Nohavičky rôznych strihov s vysokým i nízkym pásom, k nim športové podprsenky či braletky v rovnakom dizajne, to môže byť voľba aj pre vás.

Pozri aj: Vyskakujúca kostica z podprsenky: Takto jednoducho ju zachrániš!

podprsenka Calvin Klein

Zdroj: Footshop

Na bežné nosenie, aj na šport

Značky ako DKNY, Calvin Klein, Fila či Tommy Hilfiger majú vo svojej ponuke aj dámske spodné prádlo, ktoré využijete na každodenné nosenie, ale pokojne si ho môžete obliecť aj na športové aktivity. Pre väčšie prsia zvoľte podprsenky so širšími ramienkami, aby vás zbytočne látka nerezala do ramien, ako tomu môže byť pri bežných štýlových modeloch.

Pre ženy s menšími prsiami budú vhodné aj braletky s menšou oporou a s tenkými ramienkami. Pri športových typoch spodného prádla je menšia nevýhoda v tom, že sa najmä nohavičky nehodia pod vypasované oblečenie ako sú napríklad obtiahnuté šaty. Vtedy by ste mali zvoliť ideálne bezšvové nohavičky, ktoré pod oblečením nebude vidno a vyhnete sa tak k viditeľnému zarezávaniu, čo nie je ani estetické a ani pohodlné. V ponuke spomenutých značiek môžete však nájsť spodné prádlo na každú príležitosť, bezšvové modely nie sú výnimkou. Určite si ale obľúbite nohavičky aj podprsenky s dominantným gumovým pásom, kde je vyobrazená daná značka.

Kvalita a pohodlie v jednom

Rôzne značky a typy spodného prádla, ktoré už nebudete chcieť vymeniť za žiadne iné, nájdete na webe Footshopu, kde sa môžete navyše registrovať do Footshop Clubu. Získate tak rôzne členské výhody, vďaka ktorým v budúcnosti nakúpite výhodnejšie. Pri väčšom nákupe, kedy finálna suma vašej objednávky presiahne hodnotu 100 eur, neplatíte poštovné. V prípade, že vám nejaký objednaný kus nesadne, môžete ho bezplatne vymeniť a prípadne si objednať iný, s ktorým budete na sto percent spokojní.

Prestaňte nosiť spodné prádlo, ktoré by ste najradšej zo seba dali dole pri každom kroku. Zamerajte sa na kvalitu a pohodlie. Sortiment Footshopu ponúka oba tieto atribúty, tak si doplňte svoj šatník už dnes.

Odporúčame: Najčastejšie chyby pri výbere spodnej bielizne - na toto si dávaj pozor!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE