Nová kapitola v histórii: krmivo pre psov PetChef, vyskúšajte aj Vy!

Skutočné jedlo alebo krmivo pre psov - mohlo by to byť riešením rastúceho počtu zdravotných problémov aj v okruhu našich domácich miláčikov. Ale kto má v hektickom týždni čas variť, dokonca aj pre psa, keď často nemáme dostatok času ani pre seba? PetChef ponúka pohodlnú a veľmi zdravú alternatívu práve pre tento problém: vysokokvalitné, čerstvo pripravené jedlá priamo do domácností zaneprázdnených majiteľov.

Prehľad krmív pre psov: niečo tu smrdí

Obchod, kde si môžete zakúpiť krmivo pre psov zažíva v posledných desaťročiach veľký rozmach a niet tomu divu. Pre majiteľov psov s rušným životným štýlom predstavuje krmivo pre psov pripravené na okamžité podávanie, ktoré sa dajú ľahko vybrať z regálu, jednoduché a pohodlné riešenie. Málokto však vie, čo v skutočnosti podáva svojmu domácemu miláčikovi, pretože obaly sľubujú zdravú a vyváženú výživu.

Ale je to naozaj pravda? Žiaľ, nie. Väčšina zložiek, ktoré obsahuje krmivo pre psov - česť výnimke - je nekvalitná a nevhodná na ľudskú spotrebu. Pozrime sa, čo všetko obsahuje krmivo pre psov!

  • Krmivo pre psov sa často skladá zo zložiek, ako sú ryžová múka, kukuričná múka, ktoré sú bohaté na prázdne kalórie, ale neobsahujú žiadne cenné živiny.
  • Do produktov sa čistého mäsa dostáva len veľmi málo, ale o to viac sa pridávajú vedľajšie živočíšne produkty, čo podľa súčasných predpisov môže byť prakticky čokoľvek. Koža, zobáky, kosti, chrupavky, šľachy alebo "dôveryhodne znejúca" mechanicky separovaná mäsová hmota - a mohli by sme pokračovať ďalej.
  • Bez použitia umelých prísad a zvýrazňovačov chuti by psy s citlivým nosom okamžite vyňuchali: a tu predsa niečo smrdí!
  • A "dokonalá receptúra" často obsahuje aj mykotoxín, krmivo pre psov často pozostáva zo zložiek obsahujúcich plesne.
krmivo pre psov granule

Zdroj: freepik.com

Takto vyhotovená hmota sa potom zvyčajne pripravuje pri vysokých teplotách s použitím menej šetrných priemyselných postupov, takže sa stratí aj to málo živín, ktoré pôvodne obsahovala. Zostáva už len nahradiť chýbajúce vitamíny syntetickými potravinovými doplnkami - aby krmivo pre psov určite neobsahovalo nič prirodzené.

Žiaľ, dôsledky nesprávneho kŕmenia sa zreteľne prejavujú už aj v rámci údajov z posledných rokov: je čoraz viac psov obéznych alebo alergických. A hlavnou príčinou úmrtí je rakovina, ale ďaleko nezaostávajú ani problémy s pečeňou, obličkami a srdcom.

Pozri aj: Pes zranený v bitke s iným psom - čo treba robiť?

Zdravá výživa aj pre psíkov zaneprázdnené majiteľov

Hoci priemyselné krmivo pre psov je stále populárne, čoraz viac zodpovedných majiteľov psov v súčasnosti hľadá inú, zdravšiu alternatívu. Jedným z riešení by mohla byť domáca strava, ktorá zohľadňuje nutričné potreby psa. Pod pojmom domáca strava samozrejme nemyslíme zvyšky z vlastnej večere, ktoré zostali na tanieri, ale kvalitné jedlo pripravené zo starostlivo vybraných a kvalitných surovín. Ale kto má na to pri každodennom zhone čas a energiu?

Našťastie dnes už existujú aj iné možnosti ako krmivo pre psov kupované v obchodoch alebo babranie sa s domácou prípravou. Je to PetChef, ktorý vytvára novú kategóriu na trhu, a krmivo pre psov je vďaka svojmu vysokokvalitnému, čerstvo pripravenému obsahu čoraz populárnejšie.

Krmivo pre psov PetChef sa vyrába podľa receptúr Dr. Józsefa Vargu ("zázračného doktora"), veterinárneho lekára špecializujúceho sa na výživu psov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti dietetiky. Sortiment je určený aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, pričom sú k dispozícii menu pre psov s citlivým žalúdkom, alergiami, problémami s kĺbmi, alebo dokonca s ochorením pečene a obličiek.

zdrava strava pre psov PetChef

Zdroj: PetChef

V čom je PetChef iný?

  • Krmivo pre psov je vyrobené výhradne z kvalitných surovín vhodných aj na ľudskú spotrebu.
  • Krmivo pre psov obsahuje mäso, rôzne druhy ovocia a zeleniny, ako aj superpotraviny
  • Menu neobsahujú lepok ani GMO
  • Neobsahujú žiadne zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani iné prídavné látky.
  • O zachovanie výživných látok sa postarajú šetrné varenie pri nízkych teplotách, po ktorom sa hotové potraviny okamžite rýchlo zmrazia, z dôvodu zachovania ich čerstvosti.
  • A to všetko doručujeme v rámci celej krajiny, vo Vami zvolený deň doručenia, v porcovanom balení.

A krmivo pre psov je nielen chutné, ale majú aj skutočne priaznivé účinky. Dôkazom toho je aj nespočetné množstvo pozitívnej spätnej väzby, ktoré dostávame od majiteľov psov. Krmivo pre psov PetChef je obľúbené, a majitelia psov hlásia, že sa u ich miláčikov odstránili žalúdočné a črevné ťažkosti, znížila sa ich hmotnosť a dokonca sa zlepšili alebo úplne odstránili alergické príznaky. A čo je rovnako dôležité: tiež hlásia do čista vylízané misky, najedené, šťastné a energické psy.

PetChef-om je život taký jednoduchý

PetChef je pohodlné riešenie aj pre zaneprázdnených majiteľov. Krmivo pre psov je totiž vopred porcované, zabalené a zmrazené postupom rýchleho zmrazenia. A majitelia nemusia urobiť nič iné, ako si objednať týždenný prídel trebárs aj počas cesty, prostredníctvom mobilného telefónu. Voilá! A do misky psa sa dostalo čerstvé a zdravé krmivo pre psov.

Žiadne behanie za prísadami, žiadne prenášanie ťažkých balíkov, žiadne riziko kontaminácie počas spracovania (surové kŕmenie), ani žiadne dlhé hodiny varenia, porciovania alebo upratovania. Viac času pre našich blízkych, vrátane našich chlpatých členov rodiny.

Odporúčame: Vegetariánske raňajky – TOP recepty na výdatné raňajky bez mäsa

ponuka PetChef

Zdroj: PetChef

Slávnostná bravčová zmes, Domáca jahňacia zmes, Farmárska hovädzia zmes - len niekoľko príkladov z ponuky PetChef. V súčasnosti máte na výber už 7 rôznych menu, takže aj ten najvyberavejší pes si zaručene nájde niečo, čo mu bude vyhovovať. Ale ktoré by mohlo byť pre neho to najvhodnejšie?

Pri svojom prvom nákupe* použite kupónový kód PC-TVOJEZDRAVIE55 a otestujte Ochutnávkový balíček so 160 gramovým balením každej zo siedmich príchutí so zľavou -55%!

* Pre nových zákazníkov, platí pre prvý Ochutnávkový balíček.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE