Ak potrebujete zmenu, ale nechcete meniť obľúbenú sedačku, riešením sú napínacie poťahy od deDoma

Správne zvolené dekorácie robia z domu domov. Ak ich máme príliš dlho, začnú nás nudiť a cítime potrebu zmeny. O rýchlu a efektívnu zmenu farebnosti, materiálu či priestoru sa postará deDoma.

Elastické poťahy na sedačku budú meniť vašu obývačku tak, ako sa vám bude meniť nálada a ako sa vám bude páčiť. Fľaky už nebudú mať šancu a ľahkým krokom zmiznú v práčke, z ktorej budú sviežo utekať naspäť do elastickej polohy na vašu sedačku. Tá bude každú chvíľu ako nová a už nikto neuvidí jej drobné nedostatky. Prvý, kto sa na ňu vrhne, bude váš štvornohý miláčik, lebo ten vie, kde je v dome najpríjemnejšie - na sedačke s poťahom od deDoma. Napínací poťah vdýchne vašej opotrebovanej sedačke nový život, nový vzhľad a pocit nového priestoru.

napínacie poťahy

Zdroj: deDoma

Ak si raz niekto zvykne na kúsok nábytku, ktorý roky dobre slúži a jediná chybička krásy je to, že obľúbenosť vidno na opierkach či iných častiach kresla, nikto ho nepresvedčí o kúpe nového. Poznáme to všetci, ktorí chceme urobiť radosť našim rodičom a roky počúvame, že to je ešte dobré a nebudú nič meniť. Našťastie nie potrebné vzdať sa takéhoto kúska. Za veľmi priaznivú cenu môžete svojich rodičov potešiť tým, že im obľúbený kúsok oblečiete do novej „kože“. Áno, bude to skutočne ako druhá koža sedačky, lebo materiál, z ktorého je poťah vyrobený, je elastický a prispôsobí sa akémukoľvek tvaru sedačky či kresla. Jednoducho sadne ako uliaty. Radosť bude dvojnásobná, keďže doma zostane obľúbená sedačka, ale bude vyzerať ako nová. Ak k tomu ešte pridáme benefit absolútnej čistoty garantovanej jednoduchou starostlivosťou, bude to dokonalé.

Zaujme ťa: Ako využiť citrusové šupky? Tieto nápady vás nadchnú!

antibakteriálny poťah na sedačku

Zdroj: deDoma

Napínacie poťahy na sedačku od deDoma

Svieže farby a svieža vôňa sa k tomuto ročnému obdobiu hodia a pokojne môžete farbu prispôsobovať farbe kvetov vo váze, nálade, s ktorou sa ráno zobudíte alebo príležitosti, ktorú chcete osláviť s rodinou. Rodinné oslavy budú už iba radostné, lebo nikto nebude musieť dávať pozor na deti, aby na sedačke nenechali stopy čokolády alebo odkaz nakreslený priamo na gauči. Čokoľvek sa stane, vyrieši to práčka a poťah bude raz dva opäť slúžiť ako nový.

Napínacie poťahy sú vkusné, kvalitné a poskytujú ešte jeden nezanedbateľný benefit. V čase, keď je už takmer v každej rodine alergik, najmä mamičky privítajú možnosť voľby zdravotne bezpečného riešenia povrchu sedacieho nábytku. Pravidelnou údržbou ich dokážu zbaviť alergénov a zaručiť tak deťom príjemné miesto na hry či potešenie pri sledovaní obľúbených rozprávok.

O výhodách a benefitoch elastických napínacích poťahov sa dozviete na www.dedoma.sk

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE