Má 51 a dokonalú figúru: Aké sú tajomstvá a triky Jennifer Aniston

Obľúbená herečka Jennifer Aniston sa do povedomia všetkých zapísala predovšetkým vďaka ikonickej Rachel Green zo seriálu Priatelia. A z tejto slávy ťaží dodnes. No nie je to len vďaka postave Rachel. Jennifer vzbudzuje obdiv aj kvôli svojmu vzhľadu. A niet sa čomu čudovať. Má 51 rokov, vyzerá neuveriteľne fantasticky, je prirodzená a preto je vzorom pre milión žien. A čo robí preto, aby bola taká, aká je? 

Všimli ste si, že Jennifer sa za tie roky v šoubiznise nijako výrazne nezmenila? Nemyslíme len jej tvár, účes, ale rovnako tak aj jej postavu. V podstate je rovnaká ako na začiatku kariéry. Nikdy sa nestalo, že by sa výrazne zaoblila, alebo že by bola vychudnutá až na kosť. Jednoducho je stále rovnaká – štíhla, no tak zdravo štíhla a pevná. Aké sú jej triky?

Poctivosť, ktorá sa vypláca

Bez disciplíny sa s dokonalou figúrou môžete rozlúčiť. Najmä s pribúdajúcim vekom je udržať sa vo forme čoraz namáhavejšie, čo pripúšťa aj krásna Jennifer, ktorá priznala, že práve kvôli tomu pridala na intenzite v cvičení. A cvičeniu sa venuje každý deň. Joga, beh, bicyklovanie, ženám odporúča čokoľvek, len sa treba jednoducho hýbať a hýbať. Aj keď by to mala byť len obyčajná prechádzka so psom. Jednoducho každý jeden deň si nájdite čas na pohyb, aj keď len na 20-minút. Všetko sa ráta. A po päťdesiatke dvojnásobne. Poctivosť sa seriálovej Rachel vypláca už roky. Veď neraz ju magazín People vymenoval za najkrajšiu ženu sveta a to je značný úspech, najmä ak zhodnotíme fakt, že Hollywood je plný žien, ktoré sú rovnako krásne. 

Odporúčame: Andrea Verešová a jej figúra: V čom je jej tajomstvo?

No nielen pohyb je kľúčom k tomu, že aj po päťdesiatke si Jenn udržuje rovnakú hmotnosť, akú mala na začiatku kariéry. Ani ona nedá dopustiť na zdravú, vyváženú stravu, ale žiadne veľké očistné kúry neabsolvuje. „Vyvážene sa stravujem počas celého roka, veľký reset nikdy neriešim,“ priznala pre americký magazín. „V podstate je to veľmi jednoduché. Jedzte čo najviac ekologického ovocia, zeleniny, znížte na minimum prísun cukru, pite tony a tony čistej vody a doprajete si zdravý spánok,“ prezrádza tajomstvo, ktoré stojí za jej nemeniacou sa postavou,  po ktorej túži nejedna žena. 

Jennifer taktiež prezradila, že čokoládová príchuť patrí medzi jej najobľúbenejšie a práve počas rána si ju dopraje najviac. Ráno začína pohárom teplej vody s citrónom a šálkou kávy so stéviou a nízkotučným mliekom. Následne si dopraje proteinový šejk, ktorý uprednostňuje pred klasickými raňajkami. Banány, čerešne, černice, zelený prášok, kolagén, trochu kakaového prášku, čokoládové stéviové kvapky a čokoládové mandľové mlieko budete potrebovať na raňajky, ktoré obľubuje aj americká hviezda. Ak chcete teda vyzerať rovnako, určite to stojí za odskúšanie, nemyslíte? 

Ak chcete vidieť dôkaz, že Jennifer Aniston sa skutočne za tie roky nezmenila, teda presnejšie jej postava, prezrite si našu fotogalériu. Nájdete tam fotky Jenn od začiatku kariéry až po súčasnosť. 

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE