December bez dymu: Doprajte si spokojné Vianoce

Tešíte sa už na tie najkrajšie sviatky aj vy? Nepokazte si ich cigaretovým dymom či zápachom. Milujete ich aj vďaka vôni medovníkov a škorice, tak si ich urobte šťastné, pokojné a bezdymové.

Hľadáte skvelý tip na darček pre dospelú fajčiarku? Alebo aj dospelého fajčiara? Nehľadajte, my vám poradíme.

Odporúčame: Ako vykúzliť čaro Vianoc? Skús tieto tradičné sviatočné koreniny!

Kolotoč povinností, nakupovanie darčekov, predvianočné stretnutia či upratovanie. A, samozrejme, pečenie. Občas sa rúcame, inokedy sa tešíme. O tom je december. Urobte si ho pohodový, v pohodlí vášho príbytku, ozdobte si domácnosť a nezabudnite aj na seba. Doprajte si vyložené nohy, zapáľte si voňavú sviečku a zahryznite sa do mäkučkých medovníkov.

A práve do tejto atmosféry nepatrí cigaretový dym, ani zápach. Nepokazte si idylku, nech váš domov rozvonia škorica a vianočné koláčiky. A ak hľadáte riešenie pre dospelé fajčiarky alebo dospelých fajčiarov, máme pre vás jeden tip – aj ako darček pod stromček práve pre nich.

Vsaďte na bezdymové Vianoce

Posledný mesiac v roku zvykneme spomaliť, rekapitulovať a trávime čas v prítomnosti tých, na ktorých nám najviac záleží. V tomto období snáď najviac premýšľame nad tým, čo chceme urobiť alebo zmeniť v nasledujúcom roku. Pozeráme sa i na svoje zlozvyky, ale i na ľudí okolo seba. S vianočnými sviatkami sa spája vôňa škorice, čerstvo upečených medovníkov a horúceho punču.

Cigaretový dym môže takúto idylku pokaziť, dospelí fajčiari však majú na výber – či už hľadáte alternatívu pre seba ako pre dospelého fajčiara, alebo pre niekoho blízkeho vo svojom okolí, kto fajčí, môžete si zvoliť bezdymové Vianoce.

Výnimočný dizajn a premyslená technológia

Dospelí fajčiari, ktorí sa chcú zbaviť cigariet, ale nedokážu sa vzdať nikotínu, majú napríklad možnosť prejsť na bezdymové zariadenie. Pre dospelých fajčiarov, alebo aj pre ich blízkych, ktorým chcú ponúknuť prechod na lepšiu alternatívu k cigaretám ako darček, je tu limitovaná edícia IQOS ILUMA STARDRIFT.

Hviezdna limitovaná edícia zaujme holografickými vzormi inšpirovanými vesmírom a súhvezdiami. Toto bezdymové zariadenie využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri jeho použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie produkuje iba aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety.

Vyskúšajte: 7 receptov na vegánske vianočné pečivo – vegan linecké koláčiky, medovníčky aj crinkles

ILUMA PRIME

Zdroj: PMI

Nie je však bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový. Edícia STARDRIFT ponúka tri variácie od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. V predaji je od 4. decembra.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdroj úvodnej foto: PMI

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE