Fitness rutina Kendall Jenner: Jedna vec rozhoduje o všetkom

Kendall Jenner patrí medzi najvýraznejšie tváre súčasnej modelingovej scény. Na vrchol sa síce prepracovala predovšetkým vďaka svojej nevlastnej sestre Kim Kardashian, ale keď začala na sebe poriadne pracovať, všetkým dokázala, že právom patrí medzi najlepšie platené a najúspešnejšie tváre v tejto brandží. Kendall vyniká vysokou postavou a štíhlymi krivkami, ktoré sú snom nejednej ženy. Ako si ich udržiava? 

Pozri tiež: Prečo by sme mali obdivovať Kylie Jenner? Toto jej nikto neuprie!

3 kroky k štíhlemu pásu

Medzi najvýraznejšie prednosti Kendall patrí štíhly pás, no ženské krivky. Neobyčajný mix, ktorý nie je taký bežný u modeliek a práve kvôli tomu je Kendall oveľa viac v centre pozornosti. Na svojej postave si dáva záležať, ale práve ženskosť si chce stoj čo stoj udržať. Svoju rutinu teda stavia predovšetkým na kombinácii týchto troch vecí:

  1. Strava: Alfa-omega štíhlej postavy asi u všetkých modeliek. Výhodou Kendall je dobrá genetika, no nespolieha sa len na ňu. Vie, že modeling je nekompromisný biznis a preto nezaháľa. Svoj jedálny lístok má postavený predovšetkým na hnedej ryži a surovej zelenine. Občas si však dopraje aj mrazený jogurt, ovsené vločky či oriešky. 
  2. Pitný režim trochu inak: Áno, pitný režim je tiež dôležitý, no v jej prípade zahrňuje 12 šálok detoxikačného čaju, ktoré vypije každý deň! Znie to možno až prehnane, ale na druhej strane, pohľad na postavu Kendall hovorí jasnou rečou – funguje to. 
  3. Zábaly: Po každom cvičení si Kendall na telo nanesie kávový zábal a nechá ho pôsobiť asi hodinu. Okrem toho, že pomáha zbavovať celulitídy, zanecháva pokožku skutočne hebkú.

Pohyb vyhráva

Napriek všetkému je však pohyb pre Kendall kľúčom k postave snov. A priznáva, že na figúre pracuje každý deň. Okrem klasického posilňovania v telocvični si obľúbila box, ktorý ju udržiava v dobrej fyzickej kondícii a podpisuje sa pod jej štíhle a pevné paže. Ten rada doplní behaním, HIIT tréningom a tiež aktivitami v prírode. Predovšetkým turistika je presne tou aktivitou, ktorú sa snaží vykonávať aspoň raz do týždňa, pretože má veľký efekt na jej nohy (predovšetkým stojí za jej štíhlymi nohami a pevným zadkom). 

 

V prvom rade treba byť v pohode

Tvrdá disciplína sa známej modelke vypláca. No Kendall prezradila, že nič z toho nemôže fungovať, ak nie ste úplne ok. Takže v prvom rade musíte byť v pohode. Preto si napríklad tak obľúbila turistiku či prechádzky so svojim psom. Pomáhajú jej vyčistiť si hlavu od všetkého, pozrieť sa na veci z inej perspektívy a dostať sa do psychickej rovnováhy. Pretože všetko so všetkým súvisí a ak bude v pohode myseľ, bude v pohode aj vaše telo a vy sa lepšie sústredíte na dosahovanie svojich cieľov pri chudnutí. 

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE