Extrémne premeny tela: Ľudia, ktorí minuli tisíce na plastické operácie

Pre niektorých ľudí je plastická chirurgia spôsob, akým sa rozhodnú prejaviť alebo vylepšiť svoj fyzický vzhľad. Zatiaľ, čo väčšina volí malé zákroky či úpravy, ktoré sú z lekárskeho hľadiska nevyhnutné, iní idú s fyzickými vylepšeniami na vyššiu úroveň za vidinou dosiahnutia svojho ideálneho vzhľadu. Nemáme na mysli zväčšenie pier, prsné implantáty či modeláciu sedacej časti. Tu je to už o extrémoch. 

Poďte sa s nami pozrieť na niekoľko ľudí, ktorí sú tak posadnutí plastikami, že vlastne aj zabudli kým boli predtým.

Pozri aj: Emocionálne prejedanie sa: Tieto veci vám pomôžu dať mu stopku!

Rozprávkoví hrdniovia

Zdroj: pinterest.com

Hrdinovia a rozprávkové postavy

Niekedy ľudia nevedia čo so sebou a nevážia si to, že sú zdraví. Chcú byť niekým, kým sa nenarodili. Ich túžba je tak silná, že neváhajú hazardovať so svojím zdravím a podstúpiť drastické premeny, ktoré ich stoja nielen veľa peňazí, ale i bolesti. Američan Justin Jedlica, známy tiež ako ľudský Ken, mal sedemnásť rokov, keď sa rozhodol pre plastiku nosa. Musel však počkať do svojich osemnástych narodenín, pretože rodičia mu súhlas nedali. Odvtedy podstúpil viac ako 150 procedúr vrátane tricepsovej operácie, lýtkových implantátov, liposukcie, štyroch operácií ramien, hrudných a chrbtových implantátov, troch chirurgických zákrokov bicepsov, lícnych implantátov a niekoľkých operácií nosa. Dnes ponúka poradenské služby pre tých, ktorí chcú upraviť svoj vzhľad.

Ďalším „živým" Kenom je Rodrigo Alves, ktorý si v júli zmenil meno na Jessicu Alves. Táto brazílsko-anglická osobnosť je známa po celom svete svojimi viacpočetnými operáciami, ktorých doteraz bolo viac ako 50, a extravagantnou módou. Jessica je veľmi populárna, má svoju webovú stránku, zúčastnila sa viac ako 50 televíznych programov vo viac ako 30 krajinách.

Rodinku od Mattela dopĺňa ukrajinská modelka Valeria Lukyanova. Dokonalé krivky, dlhé blond vlasy, nádherné oči a úzky driek – presne ako bábika Barbie. Na vylepšenie a priblíženie sa k tejto obľúbenej hračke nosí Valeria kontaktné šošovky. Táto slečna tvrdí, že má prsné implantáty, ale zvyšok tela je prirodzený – vďaka dennému cvičeniu v posilňovni a prísnej diéte.

Herbert Chavez, filipínsky módny návrhár, podstúpil 26 bolestivých plastických operácií pre to, aby vyzeral ako známy hrdina Superman. Stehenné implantáty, vyberanie brušných svalov, bielenie a vyrovnávanie tónu pleti, tvarovanie pier a brady – to je len zlomok toho, čo musel podstúpiť na to, aby sa z ázijského chlapca stala svalnatá komiksová postava. 

Ďalšími ľuďmi posadnutými plastikami a zmenou výzoru je napríklad modelka Pixee Fox, ktorá si okrem iného nechala vybrať šesť rebier, aby vyzerala ako Jessica Rabbit – postava z animovaného filmu Walta Disneyho „Kto zarámoval králika Rogera?". Brazílčan Romario Dos Santos Alves, ktorý vďaka tomu, že si pichá do svalov nebezpečnú látku dostal prezývku Hulk. Milionárka Jocelyn Wildenstein zase túži byť mačacou ženou.

Celebrity

Zdroj: pinterest.com

Hollywoodske hviezdy

Mnohí z nás túžia byť slávni a zarábať milióny. Niektorí ľudia sa zase chcú svojim idolom podobať. A to doslova a do písmena. Britský vizážista Jordan James Parke je veľkým fanúšikom Kim Kardashian. Aby vyzeral ako ona, podstúpil množstvo zákrokov, ktoré ho stáli okolo 150 000 dolárov. 

Toby Sheldon neváhal minúť 100 000 dolárov, aby vyzeral ako mladá verzia Justina Biebera. Toby zomrel v roku 2015 na predávkovanie liekmi. Adam Guerra z Hollywoodu zaplatil viac ako 175 000 dolárov na operáciu tváre, čeľuste a botox. Celkovo podstúpil 18 procedúr, aby vyzeral ako kráľovná popu, Madonna. Okrem toho minul 100 000 dolárov na kostýmy, doplnky a šperky. 

Dvojičky Matt and Mike Schlepp sa túžili podobať na šampióna ženských sŕdc Brada Pitta. Lícne a čeľustné implantáty, operácie nosa, porcelánové fazety – napriek počiatočným ťažkostiam sú obaja spokojní s výsledkami.

Pri pohľade na Sahar Tabar z Iránu vám nabehnú zimomriavky po celom tele. Táto slečna chce vyzerať ako Angelina Jolie. Päťdesiat plastických operácií ju skôr premenilo na zombie ako na krásnu herečku. Čo myslíte?

Neprehliadni: Aké sú účinky gaštanov na naše zdravie? Oplatí sa im povedať áno!

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE